BU1: Jak zdobyć dużego klienta – o swojej drodze do wybitnych osiągnięć w sprzedaży ubezpieczeń opowiada Danuta Sikorska

 

Podcast: Kliknij prawym przyciskiem i wybierz „zapisz link jako”, aby ściągnąć podcast jako plik MP3.

Subskrypcja: RSS | iTunes | Android     Czas nagrania: 1:14:48    Wielkość pliku: 104.13 MB

Jak zbudować pozycję lidera w sprzedaży ubezpieczeń? Jak wejść na wyższy poziom pozyskiwanych składek? Oto wywiad, z osobą, która należy do ścisłej czołówki pośredników ubezpieczeniowych w naszym kraju.

Temat tego podcastu dotyka najważniejszej kwestii w sprzedaży – zdobywania serc dużych klientów. Nie trudno utknąć w miejscu i przestać się rozwijać. Wystarczy otoczyć się taką ilością czynności, aby nie starczyło miejsca na myślenie o swojej przyszłości. Historia mojego gościa to dowód na to, że jeśli masz plan i determinację to możesz swoją sprzedaż wywindować na poziom, który dla większości osób z naszej branży jest tylko marzeniem. Danuta opowiada nie tylko o sukcesach, ale również o tym jaką cenę trzeba zapłacić za wybitne wyniki. Chociaż dla osób, które są pasjonatami swojej pracy ta cena jest prawie niezauważalna. Nasza rozmowa udowadnia również, że to czy jesteś pośrednikiem ubezpieczeniowym czy brokerem, dla wielu dużych klientów nie ma takiego znaczenia jak myślimy o tym sami. Przez ograniczające przekonania wiele osób z naszej branży nie wykorzystuje szans na zdobycie klienta z dużego biznesu lub instytucji.

W tym odcinku usłyszysz 

  • Kim jest Danuta i jakie były jej początki.
  • Jak dotrzeć do dużego klienta.
  • Jakie cechy charakteru i umiejętności sprzedawcy wpływają na decyzje klientów.
  • Jak skutecznie konkurować z brokerem.
  • Co jest ważne w rozmowie z klientem.
  • Na jakie działania obsługowe zwraca uwagę duży klient.

Będę Ci również wdzięczny za każdy komentarz. Napisz proszę, czy podobał Ci się ten odcinek podcastu. Chętnie z Wami podyskutuję i odpowiem na ewentualne dodatkowe pytania. Zachęcam również do dzielenia się podcastem ze znajomymi. Poniżej masz odpowiednie przyciski do kliknięcia.

10 komentarzy do "BU1: Jak zdobyć dużego klienta – o swojej drodze do wybitnych osiągnięć w sprzedaży ubezpieczeń opowiada Danuta Sikorska"

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Tomek
Gość

Dobra rozmowa.

Jerry
Gość

Danusia jest prawdziwa, autentyczna i ważne nie „ściemnia” w tej rozmowie.

Marcin
Gość

Bardzo przyjemnie się słuchało – wiedziałem, że będzie ciekawa rozmowa i nie zawiodłem się. Wiele cennych uwag na pewno do wykorzystania. Polecam nie tylko tym, którzy rozpoczynają, ale którzy chcą wspiąć się na wyższy poziom. Warto posłuchać…

Sylwia
Gość

Witam. Bardzo dziękuję za ten wywiad. Ciekawie i jednocześnie swobodnie prowadzony. Znalazłam dużo podobieństw w prowadzeniu biznesu przeze mnie, co dało mi poczucie, że zmierzam w dobrym kierunku. Wykorzystam dla siebie wskazówkę dotyczącą uzyskania podpisu Klienta pod ofertą jeśli nie wybiera kompleksowego wariantu. Rzeczywiście to moment kiedy może będzie kluczowy aby rozważyć jeszcze raz swoją decyzję bądź mamy podkładkę przy szkodzie w razie odmowy.
Pozdrawiam serdecznie.
Czekam na kolejne ciekawostki.

Wanda
Gość

ŚWIETNA,AUTENTYCZNA ROZMOWA.

Piotr
Gość
Kibicuję Pani Danucie i Wszystkim, którzy odnoszą sukces w naszej branży. Odnoszę czasem wrażenie, że liczba osób, które są obecnie na szczycie, w dużej mierze składa się z tych, którzy albo zaczynali w latach 90-tych, ew. 2000-2001, albo ludzi, którzy zbudowali sobie portfel i kontakty pracując na etacie/kontrakcie u największego ubezpieczyciela i poszli na swoje. Jeszcze jedna grupa to osoby, które dziedziczą Klientów. Rozumiem, że kwestia motywacji, wiedzy i innych czynników jest tu kluczowa, ale czasy się zmieniają i patrząc po mnie, czasem brakuje tego klienta, który tuż po porażce u innego, weźmie u mnie ubezpieczenie i podniesie na duchu.… Czytaj więcej »
wpDiscuz