BU18: Osiem skutecznych metod, dzięki którym przestaniesz odkładać trudne czynności na później

Podcast: Kliknij prawym przyciskiem i wybierz “zapisz link jako”, aby ściągnąć podcast jako plik MP3.

Subskrypcja: RSS | iTunes Android | YouTube Czas nagrania: 00:55:28 Wielkość pliku: 71,1 MB

Każdy był przynajmniej raz w takim punkcie swojego życia, w którym miał refleksję, że trochę swojego czasu przebimbał. Że gdyby przez ostatnie lata działał intensywniej lub inaczej, to dziś cieszyłby się z większych dochodów, lepszego zdrowia czy szczęśliwszego związku. Wszystkie te zaniedbania powstają z jakiegoś powodu. Albo brakło jasnego i motywującego celu, może środowisko dookoła było negatywne i dołujące, a może po prostu nie poradziliśmy sobie z największym wrogiem sukcesu – odkładaniem na później.

Odkładanie na później ważnych czynności jest głównym problemem hamującym nasz rozwój osobisty i zawodowy. Gdyby każdy z nas, każdego dnia robił to, co powinien, dziś byłby w zupełnie innym miejscu i sytuacji. Nie można przejść obojętnie nad tym tematem. Jest on po prostu zbyt ważny. Dlatego postanowiłem podzielić się z Tobą moim sposobami radzenia sobie z lenistwem i chęcią robienia głównie czynności przyjemnych. Ten odcinek jest bardzo narzędziowy, skupiam się w nim na przedstawieniu Ci ośmiu technik, które regularnie stosuje w moim życiu prywatnym i zawodowym.

Każdą z omówionych metod stosuję lub stosowałem w praktyce i gwarantuję Ci ich skuteczność. Dlatego w nagraniu przedstawiam przykłady ich zastosowań zarówno takie, które przeszedłem sam, jak i pomysły dla słuchacza, w zależności od tego, jaką rolę zawodową reprezentuje.

Zachęcam Cię do wysłuchania tego odcinka. Może on być dla Ciebie inspiracją do ważnym decyzji i zmian w Twoim życiu, czego Ci gorąco życzę.

 

2

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Adam KubickiDorota Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Panie Adamie, bardzo dziękuje za cenne wskazówki muszę zacząć powoli zdobywać nowych klientów jedno polecenie dziennie potrzebuję motywacji zapalam się mam cel , a za chwilę siadam i mówię do siebie ale po co to wszystko i tak pustka dookoła

Adam Kubicki
Gość

Pani Doroto, normalna rzecz w sprzedaży. Każdy z nas doświadcza takich chwil. Przez pierwsze 10 lat nieraz dopadały mnie momenty zwątpienia.trzeba działać dalej i budować systematycznie portfel klientów.Czym więcej ich będzie, tym spokojniej będzie się Pani pracowało.