BU20: Co możesz zrobić, kiedy utknąłeś i nie idzie ci sprzedaż

Podcast: Kliknij prawym przyciskiem i wybierz “zapisz link jako”, aby ściągnąć plik MP3.
Subskrypcja: RSS | iTunes Android | YouTube Czas nagrania: 00:48:20 Wielkość pliku: 64,7 MB

Siedzisz w biurze i masz ponure myśli? Przed Tobą pusty kalendarz, wypełniony tylko osobami, które od dłuższego czasu obiecują, że się spotkają lub ubezpieczą?

Nie przejmuj się!!! Czkawka w sprzedaży dotyczy każdego. Nawet największy lider sprzedaży ma swoje słabe momenty. Zdziwiłbyś się, jak wielu najlepszych sprzedawców miało w swojej historii zawodowej chwile, w których chcieli rzucić to wszystko. Więc Twój stan nie jest wyjątkowy.

Nie oznacza to jednak, że należy nie przejmować się zupełnie taką sytuacją. Trzeba jak najszybciej znaleźć rozwiązanie i wydostać się ze stagnacji. Dlatego przygotowałem dla Ciebie nowy odcinek podcastu, którego celem jest pomóc Ci w znalezieniu rozwiązania i zmianie sytuacji na lepsze. Dotykam w nim wielu tematów. Zaczynam od najważniejszego, czyli sprawdzenia, czy nadajesz się do sprzedaży. Nie jest to zawód dla wszystkich. A właściwie to zawód dla niewielu.

Dowiesz się również tego, co zrobić w sytuacji kiedy:

  • nie masz do kogo zadzwonić,
  • mimo spotkań z klientami nie udaje ci się skutecznie sprzedać rozwiązania,
  • masz silną niechęć do wykonywania trudnych czynności w pracy.

Zaprasza Cię serdecznie do wysłuchania tego nagrania, zwłaszcza jeśli powyższe problemy dotyczą twojej obecnej sytuacji.

 

3

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JoannaAdam KubickiDorota Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Panie Adamie, bardzo dziękuje za kolejną lekcję

Adam Kubicki
Gość

Pani Doroto. Cieszę się, że mogłem pomóc.

Joanna
Gość
Joanna

Problem z motywacją na linii etat/działalność polega również na tym, że nikt z nas nie jest samotną wyspą. Na etacie przychodzimy do pracy, bo musimy. Widzimy, że inni pracują więc i my pracujemy. Wymieniamy informacje, pomysły, doświadczenia; rodzą się z tego wyniki. Na działalności rzadko spotykamy się z biurze, z innymi agentami. Mówimy, że ważny jest kontakt, ale mamy na myśli ten z potencjalnym klientem. Wstajemy rano i … nikt nie widzi, że nic nie robimy, nie musimy się nikomu tłumaczyć. Jest też drugie oblicze tego położenia. Kiedyś Robin zapytała Ted’a (Jak poznałem waszą matkę) dlaczego nie dzwoni do klientów,… Czytaj więcej »