BU37: Sprawdź, jakie cechy charakteru wpływają na sukces w sprzedaży ubezpieczeń

Podcast: Kliknij prawym przyciskiem i wybierz „zapisz link jak”, aby ściągnąć plik MP3.
Subskrypcja: RSS|iTunesAndroid|YouTube Czas nagrania: 00:49:34 Wielkość pliku: 26 MB

Nie od dziś wiadomo, że źródłem sukcesu życiowego jest nasz charakter. Poprzez proces wychowania i środowisko, które nas otacza, kształtuje się on przez lata, nie zawsze w kierunku, który pomaga nam osiągać lepsze efekty. 

Jestem jednak gorącym zwolennikiem tezy, że można nad nim pracować, modyfikować, zmieniać, ulepszać. Określenie „rozwój osobisty” nie kojarzy się dziś pozytywnie ze względu na  duży poziom czarodziei i oszołomów, którzy przekonują, że każdy może  osiągnąć wszystko, wystarczy tylko dostatecznie silnie chcieć. Przykładem takich działań są ludzie, którzy pod wpływem tej narkozy mentalnej czują się nad wyraz silni i pełni mocy. Przykładem może być słynny film na YouTube „Jesteś Zwycięzcą”.

Jeśli ktoś chce go obejrzeć, podaję link >>> https://www.youtube.com/watch?v=tvbyY7oMT2E

Takie działania nie oznaczają jednak, że mamy się poddać w myśl idei  „Jestem, jaki jestem”. Historia zna wiele przypadków pozytywnej transformacji. W branży ubezpieczeniowej znam wiele osób, które odnalazły siebie i swoje powołanie. Wskutek wielu szkoleń, mentorów i odpowiedniego środowiska przeszły drogę od zwykłej osoby do lidera.

W tym odcinku podcastu opowiem o tym, jakie cechy charakteru powinny być rozwijane, przez każdego, kto chce osiągnąć sukces w sprzedaży ubezpieczeń. Przykładem osoby, która przez całe życie pracowała ze swoim charakterem i odniosła na tym polu wymierny sukces jest Benjamin Franklin. Miał własną listę trzynastu cech charakteru, które rozwijał. Więcej o tym opowiadam w podcaście. Tam też obiecałem, że załączę listę tych cech. Poniżej możesz ją pobrać, klikając w link.

>> SYSTEM WARTOŚCI BENJAMINA FRANKLINA <<<

Zapraszam Cię również do komentowania tego podcastu. Chętnie przeczytam o twojej liście lub sposobach, które wykorzystujesz do tego, aby każdego dnia stawać się lepszy.

 

Chcesz mieć lepsze efekty w sprzedaży ubezpieczeń? >>>Kliknij Tutaj<<<

Hidden Content

1

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Zbigniew Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbigniew
Gość

Adam jesteś niezmordowany