BU45: 10 praktycznych sposobów na poprawę dyscypliny i systematyczności w sprzedaży ubezpieczeń

Podcast: Kliknij prawym przyciskiem i wybierz „zapisz link jak”, aby ściągnąć plik MP3.
Subskrypcja:  |Spotify|RSS|iTunesAndroid|YouTube Czas nagrania: 00:47:16 Wielkość pliku: 27,2 MB

„Ile mógłbym osiągnąć, gdybym tylko był zdyscyplinowany?” – to pytanie z pewnością zadaje sobie wiele osób. Nie ma co ukrywać, dyscyplina jest źródłem sukcesu w sprzedaży. Jednocześnie nie łatwo być osobą, która systematycznie wykonuje zaplanowane działania. Odpuszczanie i przekładanie na później jest powszechną metodą unikania trudnych, nużących lub nieprzyjemnych czynności.

Niestety, jeśli chcesz stabilnie rozwijać swoje dochody w sprzedaży, jesteś „skazany” na rozwijanie swojej dyscypliny. Codzienne poszukiwanie klientów, czas na zdobywanie wiedzy, telefony, odwiedzanie już zdobytych klientów — nie wszystkie z tych czynności kojarzą się atrakcyjnie. Prawdziwy sukces w sprzedaży opiera się jednak na ich regularnym wykonywaniu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak ruszyć do przodu, kiedy utknąłeś i nie idzie Ci sprzedaż, to kliknij poniższy link: https://biznesubezpieczeniowy.pl/2018/07/24/bu20-co-mozesz-zrobic-kiedy-utknales-i-nie-idzie-ci-sprzedaz/

Dlatego przygotowałem odcinek podcastu dający odpowiedź na pytanie- Jak stać się bardziej zdyscyplinowaną osobą? Podaję w nim dziesięć sprawdzonych metod zwiększenia poziomu dyscypliny i systematyczności w pracy osoby sprzedającej ubezpieczenia. Wszystkie z tych metod zastosowałem w swoim życiu w pozytywnym efektem. Jeśli również chcesz popracować nad tą ważną cechą charakteru, to zapraszam Cię do wysłuchania tego odcinka i skorzystania z porad w nim zamieszczonym.

Chcesz mieć lepsze efekty w sprzedaży ubezpieczeń? >>>Kliknij Tutaj<<<

Hidden Content

avatar
  Subscribe  
Powiadom o