Podcast: Kliknij prawym przyciskiem i wybierz „zapisz link jak”, aby ściągnąć plik MP3.
Subskrypcja: RSS|iTunesAndroid|YouTube Czas nagrania: 00:44:13 Wielkość pliku: 101 MB

Przychodzi taki moment w sprzedaży, kiedy człowiek jest już zmęczony bieganiem za drobnymi ubezpieczeniami. Na początku drogi każdy sukces sprzedażowy cieszy, jednak w kolejnych latach agenci dzielą się na dwie kategorie: tacy, którzy utknęli w dużej ilości małych klientów i osoby, które przeskoczyły w rynek klienta zamożniejszego.

Trzeba jasno sobie powiedzieć: to nie rynek decyduje jakich klientów zdobywasz! To ty decydujesz, kogo spotykasz. Wszystko zaczyna się od Twojej strategii biznesowej, jaką przyjmiesz. Najgorsza wersja to taka, w której nie masz żadnej strategii. Wtedy biznes płynie jak łódź bez wioseł, dopóki jest prąd, to przemieszczasz się do przodu.

Jeśli chcesz posłuchać rozmowy z innym mistrzem sprzedaży ubezpieczeń, zajrzyj również tutaj: BU34: JAK, MIMO WIELU PRZESZKÓD, WEJŚĆ DO ELITARNEGO STOWARZYSZENIA AGENTÓW UBEZPIECZENIOWYCH MDRT— WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM DZIELI SIĘ KATARZYNA PILCZUK

W tym odcinku usłyszysz rozmowę z osobą, która zdecydowała, że idzie w kierunku zwiększenia jakości klienta. Mój gość określił sobie jasną strategię rozwoju sprzedaży i konsekwentnie ją realizuję. A co najważniejsze, osiąga wymierne efekty swojego działania.

Z naszej rozmowy możesz się dowiedzieć jak szukać klientów z wyższymi dochodami i jak ich skutecznie przekonać do swojego doradztwa.

Pewny sposób... na zdobycie nowego klienta

 

  • Poznasz najważniejsze metody poszukiwania klientów.
  • Zaczniesz kontrolować i rozwijać swoje dochody.
  • Zapełnisz kalendarz spotkaniami z nowymi klientami.