Podcast: Kliknij prawym przyciskiem i wybierz „zapisz link jak”, aby ściągnąć plik MP3.
Subskrypcja: RSS|iTunesAndroid|YouTube Czas nagrania: 00:22:32 Wielkość pliku: 52 MB

 Czas na chwilę prawdy😉, podcast emocjonalny i szczery do bólu. Nie patyczkuje się i mówię prosto z mostu jak jest. Oczywiście wszystko subiektywnie, z mojego punktu widzenia. Chcesz sprawdzić jak blisko Twoje zachowanie i sposób myślenia są zbliżone do liderów rynku? Jeśli tak, to zapraszam do wysłuchania tego odcinka. To nie jest tak, że wystarczy chcieć, żeby się udało. Również hasło: nigdy się nie poddawaj jest nadużywane przez różnej maści wykładowców motywacyjnych. Nie każda droga jest właściwa, niektóre z nich to ślepe uliczki i uparte kierowanie się w ich stronę nie ma sensu. 

Warto też przypomnieć sobie, że za sukces płaci się cenę. Im większy sukces, tym więcej trzeba poświęcić. Nie każdy jest na to gotowy. Tym bardziej, jeśli motywacja nie płynie z wewnątrz, tylko z zewnątrz. Rodzice, nauczyciel, czy menadżer, wszyscy wywierają presję: ucz się więcej, pracuj więcej. Wszystko jest OK, jeśli zajmujesz się tym, do czego masz predyspozycje. Gorzej, jeśli to wizja innych osób. 

To o czym opowiem Ci w tym podcaście jest sumą moich doświadczeń zbieranych przez wiele lat prowadzenia własnej firmy sprzedażowej. Chodzi o to, że twój sposób myślenia ma kluczowe znaczenie. To, jak poukładasz sobie w głowie plan działania i jak będziesz motywować się każdego dnia do jego realizacji, wpływa w ogromnym stopniu na Twoje wyniki. Nic nie pomogą narzędzia i wsparcie z zewnątrz, jeśli nie wiesz czego chcesz.

Pewny sposób... na zdobycie nowego klienta

 

  • Poznasz najważniejsze metody poszukiwania klientów.
  • Zaczniesz kontrolować i rozwijać swoje dochody.
  • Zapełnisz kalendarz spotkaniami z nowymi klientami.