Podcast: Kliknij prawym przyciskiem i wybierz „zapisz link jak”, aby ściągnąć plik MP3.
Subskrypcja: RSS|iTunesAndroid|YouTube Czas nagrania: 00:43:30 Wielkość pliku: 25,1 MB

Czy zdarzyło Ci się ocenić osobę już po kilkunastu sekundach pierwszego kontaktu? Pisząc ocenić, mam na myśli WRAŻENIE, jakie na Tobie wywarła.

Niestety, czy chcemy tego, czy nie, nasz mózg działa właśnie w ten sposób. Wygląd, sposób mówienia i zachowania  wpływa na naszą ocenę spotkanej osoby. Dzieje się to na wpół automatycznie i trochę podświadomie.

To oznacza, że jeśli chcesz skutecznie wpływać na klientów, musisz zadbać o to, żeby w pierwszym kontakcie wywoływać korzystny dla Ciebie efekt. To jak oceni Cię klient, będzie wpływało na jego otwartość, szczerość i chęć odpowiadania na Twoje  pytania. W ostatecznym rozrachunku pierwsze wrażenie wpłynie na Twoją skuteczność sprzedażową.

Jeśli chcesz więcej posłuchać na temat finalizacji sprzedaży, to kliknij poniższy link: BU28: Co możesz zrobić, aby zwiększyć swoją skuteczność sprzedażową

Dlatego przygotowałem dla Ciebie podcast, który jest zbiorem moich uwag i porad dotyczących tego tematu. Podsumowuję w nim moje doświadczenie kontaktów z klientami i opisuje najważniejsze elementy pierwszego kontaktu, czyli co robić i czego nie robić, żeby klient zechciał dalej z Tobą rozmawiać.

Pewny sposób... na zdobycie nowego klienta

 

  • Poznasz najważniejsze metody poszukiwania klientów.
  • Zaczniesz kontrolować i rozwijać swoje dochody.
  • Zapełnisz kalendarz spotkaniami z nowymi klientami.