Podcast: Kliknij prawym przyciskiem i wybierz „zapisz link jak”, aby ściągnąć plik MP3. Subskrypcja: |Spotify|RSS|iTunes|Android|YouTube|Czas nagrania: 01:13:34 Wielkość pliku: 48,1 MB Czy masz dni, w których tracisz wiarę, że Twoje zaangażowanie przyniesie Ci kiedyś prawdziwy sukces w sprzedaży ubezpieczeń? Sukces mierzony wysokimi dochodami, stabilnym zdobywanie nowych klientów i brakiem zmartwień i stresów. Ni przejmuj się, każdy przez pierwsze lata pracy w branży ubezpieczeniowej przeżywa takie emocje. Sukces jest domeną ludzi cierpliwych. Zawsze powtarzam, że łatwiej poświęcić czas i energię, jeśli wiadomo, że po pewnym czasie  pojawi się ponadprzeciętna nagroda. Niestety mało osób, wraz ze stażem pracy, staje się prawdziwymi liderami. Nie warto być w tej grupie braku rozwoju. Dlatego raz na jakiś czas udaje mi się nagrać podcast z osobą, która jest reprezentantem grupy najlepiej radzących sobie w branży. I tym razem, będziesz mieć możliwość posłuchania rozmowy z jednym z najlepszych agentów w kraju. I nie myślę tutaj tylko o jego wynikach, ale również o podejściu do zawodu.
Chcesz poznać historię osoby, która również należy do grupy najlepszych agentów w Polsce? Zajrzyj tutaj: BU34: Jak, mimo wielu przeszkód, wejść do elitarnego stowarzyszenia agentów ubezpieczeniowych MDRT— wiedzą i doświadczeniem dzieli się Katarzyna Pilczuk
  Nie od dziś wiemy, że co w środku to i na zewnątrz. Stara reguła Briana Tracy naprawdę działa. Jeśli chcesz poprawy swojej sytuacji, musisz najpierw naprawić i ulepszyć to, co jest w środku, a dopiero potem pojawią się tego efekty w świecie zewnętrznym. I nie ma tu drogi na skróty. To, że kupisz sobie drogi samochód i ubierzesz się w szykowny garnitur nie pomoże, jeśli nie jesteś ekspertem wyposażonym w bogatą wiedzę i skoncentrowanym na rzetelności i sumienności w wykonywaniu tego zawodu. Stanisław reprezentuje właśnie te cechy i opowiada o tym, jak jest to ważne i co należy robić, żeby zbudować rynek wiernych i „kochających” klientów. Zapraszam Cię serdecznie do wysłuchania naszej rozmowy.

Pewny sposób... na zdobycie nowego klienta

 

  • Poznasz najważniejsze metody poszukiwania klientów.
  • Zaczniesz kontrolować i rozwijać swoje dochody.
  • Zapełnisz kalendarz spotkaniami z nowymi klientami.