Instytut Sprzedaży Ubezpieczeń® to inkubator liderów sprzedaży. ISU składa się z serii programów wdrożeniowo-szkoleniowych, w ramach których uczestnik wzmacnia kompetencje niezbędne do osiągnięcia sukcesu w branży ubezpieczeniowej. ISU składa się z kursów internetowych, spotkań warsztatowych oraz kursów wideo.

JAK STAĆ SIĘ MISTRZEM W POSZUKIWANIU KLIENTÓW

Sprzedaż to statystyka. Im więcej klientów spotykasz, tym większa szansa sprzedaży i zadowalającego dochodu. Nie uda Ci się zbudować bazy kilkuset klientów, jeśli Twój kalendarz świeci pustakami. Dlatego przygotowałem dla Ciebie ten kurs. Dzięki niemu i swojej pracy będziesz regularnie zwiększać liczbę spotkań z klientami.

W tym kursie przedstawiam Ci nie tylko skuteczne metody poszukiwania klientów, ale  również pomagam w uporządkowaniu Twoich działań i byciu systematycznym. Na potrzeby tego kursu opracowałem specjalne kotwice pamięciowe, które pomogą Ci wdrożyć nowe pomysły i sposoby pracy.

SUKCESJA I UBEZPIECZANIE PRZEDSIĘBIORCÓW KROK PO KROKU

Kurs Vip

Posiadanie w portfelu zamożnych klientów jest podstawą dochodów i prestiżu w sprzedaży ubezpieczeń na życie. Dlatego stworzyłem kurs online, którego celem jest wyposażenie uczestnika w wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznej rozmowy z klientem przedsiębiorcą. Kurs składa się dziesięciu godzin materiału wideo, prezentacjach multimedialnych, materiałach pisanych i nagraniach audio. 

JAK SKUTECZNIE ROZWIJAĆ SPRZEDAŻ ZDALNĄ UBEZPIECZEŃ

Kurs Sprzedaż Zdalna

Po doświadczeniach z okresu koronawirusa rozwijanie sprzedaży własnej w ramach zdalnego kontaktu z klientem stało się elementem warsztatu agenta ubezpieczeniowego. W odróżnieniu od spotkania bezpośredniego kontakt z klientem poprzez rozmowę telefoniczną i wideo spotkanie wymaga nowych umiejętności i kompetencji. Pierwsze doświadczenia rynku sprzedaży ubezpieczeń pokazują, że jest to możliwe. Trzeba mieć tylko dobry plan działania, umiejętność pracy zdalnej z klientem oraz pomysł na poszukiwanie nowych potencjalnych klientów.

JAK Z SUKCESEM ZNALEŹĆ I WDROŻYĆ WSPÓŁPRACOWNIKA DO ZESPOŁU SPRZEDAŻOWEGO

Kursbz

Poprzez ten kurs poznasz od A do Z proces budowania zespołu sprzedaży ubezpieczeń poprzez aktywną rekrutację i profesjonalne wdrażanie nowego współpracownika. Jest to najbardziej obszerny kurs online jaki wydałem w ramach Instytutu Sprzedaży Ubezpieczeń.

Składa się z 33 nagrań wideo (łącznie 10 godzin nagrań), do tego lekcje uzupełnione są obszernymi materiałami PDF, wzorami rozmów i gotowymi narzędziami dotyczącymi rekrutacji i wdrażania nowego współpracownika.