Dziękuję Ci, że zajrzałeś na tę stronę. Mam nadzieję, że informacje publikowane na tym blogu przyczynią się do Twojego rozwoju i sukcesu w ramach sprzedaży ubezpieczeń. Wspólnie wiemy, że nie jest to biznes łatwy i dla wszystkich. Jednak dzięki zdobywaniu nowej wiedzy można osiągnąć poczucie panowania nad swoim biznesem i wyprzedzać konkurencję. Poniżej przedstawiam informacje, z którymi  warto zapoznać się na początku. Jeśli masz ochotę, możesz również obejrzeć moje krótkie powitanie Twojej osoby.

JAK KORZYSTAĆ Z TEGO BLOGA

Najważniejszą zasadą, która przyjąłem przy organizowaniu bloga, jest regularne przesyłanie niedużych informacji. Zgaduje, że jesteś osobą, która ma dużo zajęć i mało wolnego czasu. Dlatego nie będę przesadzał z ilością i częstotliwością informacji. Dostaniesz ode mnie nową treść raz lub dwa razy w tygodniu. Ze względu na, że staram się przekazywać wiedzę szerokiemu spektrum osób związanych z branżą ubezpieczeniową, nie wszystkie artykuły mogą Cię interesować. Jeśli jednak przeczytasz coś, co uznasz za wartościowe, to mam do Ciebie pewną prośbę: zastanów się nad tym, co właśnie przeczytałeś i spróbuj wymyślić jeden mały sposób na wdrożenie jednej małej zamiany w Twoim działaniu. Piszę o tym, ponieważ  za dużo wiedzy przelatuje przez nasz umysł bez próby użycia jej w rzeczywistości. A przecież jaki sens ma uczenie się i nieprzekładanie tego na praktykę?

Ten blog tworzę dla Ciebie i zależy mi na tym, abyś na bieżąco otrzymywał powiadomienia o wszystkich nowych artykułach. Głęboko wierzę, że mogę pomóc Ci w rozwoju zawodowym, o ile tylko zdecydujesz się systematycznie ulepszać swoje działanie. I dlatego zdecydowanie zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter. Gwarantuję nie rozsyłać żadnych reklam – tylko treści z tego bloga lub ich szersze omówienie.

Jest jeszcze jeden zaleta zapisu na newsletter. Zaraz po tym, jak to zrobisz, otrzymasz ode mnie w prezencie książkę „JAK UGRYŹĆ KLIENTA BIZNESOWEGO” opisującą metody prowadzenia rozmów handlowych z właścicielami firm. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres e-mail w formularzu poniżej.

Poniżej podaję kilka artykułów, od których warto zacząć czytanie bloga. Są one podzielone na kategorie. Mam jeszcze jedną prośbę. Jeśli uznasz jakiś artykuł lub podcast za wyjątkowo pożyteczny, byłbym wdzięczny, jeśli podzielisz się nim ze znajomymi. Pod każdym artykułem zamieściłem ikonki odpowiadające różnym sposobom rekomendowania artykułu. Jeśli poczujesz potrzebę skomentowania artykułu, zachęcam Cię to tego gorąco. Dzięki temu blog żyje i łączy społeczność poprzez wymianę poglądów. Nawet jeśli nie zawsze są one zgodne.