Podcast:Kliknij prawym przyciskiem i wybierz „zapisz link jak”, aby ściągnąć plik MP3.
Subskrypcja: RSS|iTunesAndroid|YouTube Czas nagrania: 00:38:35 Wielkość pliku: 88,8 MB

Tytuł przewrotny, bo aż tak prosto nie będzie. Zawsze zwiększanie dochodu wiąże się z wysiłkiem i zaangażowaniem. Można jednak zadziałać jak w przypadku dobrze ustawionej dźwigni, czyli efekt będzie dużą większy niż włożony wysiłek.

W tym odcinku pokażę Ci różne drogi rozwijania Twojej sprzedaży. Czasami to, co usłyszysz, będzie odwrotne od tego, co każdego dnia słyszysz od osób, które Cię otaczają.

W mojej ocenie większość osób z branży nie wykorzystuje wielu okazji sprzedażowych, które każdego dnia przechodzą przed ich nosem. W dyskusjach na moich szkoleniach często pojawia się gorące pytanie: Czy sprzedawać tylko rozwiązania X, czy powinno się obsługiwać klienta w szerokim zakresie? I nie chodzi tu o formalny status pośrednika. Znam wielu multiagentów, którzy teoretycznie mają nieograniczoną ofertę, a w pracy z klientami wykorzystują tylko niewielki wycinek tego, co mogliby aktywnie oferować.

Jestem bardzo ciekaw Twojej opinii na temat pomysłów, które omawiam w tym podcaście. Daj znać w komentarzach, co o tym sądzisz i na jakim etapie rozwoju swojego biznesu jesteś obecnie.

Pewny sposób... na zdobycie nowego klienta

 

  • Poznasz najważniejsze metody poszukiwania klientów.
  • Zaczniesz kontrolować i rozwijać swoje dochody.
  • Zapełnisz kalendarz spotkaniami z nowymi klientami.